5_logo

„Kochamy i rozumiemy dzieci. Tworzymy dla nich przyjazny świat pełen kolorów i zabawy, by mogły wykorzystać drzemiący w nich potencjał rozwoju”

Marka 5.10.15. istnieje na rynku od 1993 roku, obecnie należy do spółki Komex z siedzibą w Warszawie. Posiadamy ponad 170 sklepów w Polsce, jesteśmy jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących odzież dziecięcą.

Uważnie patrzymy na świat dziecka, co pozwala nam projektować ubranka, w których maluchy nie tylko ładnie wyglądają, ale też wspaniale się czują. Proponujemy różnorodne kolekcje dopasowane do każdej fazy rozwoju dziecka. Dla wygody naszych Klientów podzieliliśmy ofertę na kategorie: Niemowlak, Mała i Duża Dziewczynka, Mały i Duży Chłopiec. W każdej z nich znajdziecie Państwo wygodne, śliczne i starannie wykonane ubranka na wiele różnych okazji. Doskonale wiemy, że dzieci naprawdę szybko rosną i zmiana garderoby często staje się koniecznością. Dlatego dbamy o przystępne ceny naszych produktów, ale zawsze przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Dzięki tym prostym zasadom i pozytywnej filozofii marki 5.10.15. stworzyliśmy sieć kolorowych i funkcjonalnych sklepów z ubrankami, która dynamicznie się rozwija i cały czas rośnie! Serdecznie zapraszamy do naszych kolorowych jak dziecięcy pokój sklepów.

+33 — — —
www.51015kids.eu

Świeżo palona kawa i wina z całego świata

Przejdź do sklepu

Wszystko dla dziecka w każdym wieku

Przejdź do sklepu

Lodowa wirtuozeria w wspaniałym wnętrzu!

Zapraszamy niebawem

Stylowa odzież dla każdego

Przejdź do sklepu

Waluty w najlepszych kursach

Przejdź do sklepu

Moda młodzieżowa

Przejdź do sklepu

Bielizna i akcesoria

Przejdź do sklepu

Dla Pań ceniących oryginalność

Przejdź do sklepu

Najwyższej jakości odzież damka i dziecięca

Przejdź do sklepu

Nasz Newsletter

Zachęcamy do zapisania się do newslettera!
Otrzymuj regularnie nowe inspiracje, informacje o nowościach i promocjach.